İNOVASYON

Kendini Temizleyen Stor Perde

Zorlu Tekstil’in inovatif ürün grubunda yer alan TAÇ Kendini Temizleyen Stor Perde ile stor perde temizliğine farklı bir boyut getiriyor. Özel bir teknoloji ile üretilen ve üretimde kullanılan malzemeleri ile insan sağlığına dost olan Kendini Temizleyen Stor Perde, son teknolojilerle geliştirilmiş apresi sayesinde lekelerin üzerinde tutunmasını önlüyor. Özellikle kış aylarında oluşan is, mutfaktaki yemek buharı ya da stora sıçrayabilecek sıvı lekeler sorun olmaktan çıkıyor. Çocuk odalarında yaşanabilecek ufak kazalar sonucu lekelenen storlar kendi kendine kolayca temizleniyor. Lekelendiğinde sadece nemli bezle silinmesi gereken ürün, maruz kaldığı ışık kaynağının şiddetine ve lekenin yoğunluğuna bağlı olarak yaklaşık 15 gün içinde kendi kendini temizliyor.

Led Işıklı Perde

Bu yenilikçi ürünlerin dekoratif detayları, gündüz zarif görünümleriyle, gece ise LED ışıklarıyla yaşam alanlarına ayrıcalık katıyor. Perde ve storlarda bulunan LED ışıklar, kolayca açılıp kapatılabilir ve her odada güvenle kullanılabilir.

Üstelik, TAÇ Kendini Temizleyen Perde ve Storların kullanıldığı bu ürünler; yıkanmaya ihtiyaç duymadığı gibi kendini gün ışığı ve aydınlatmaların yaydığı ışıkla temizler.